درباره ما

با سلام 

اجازه دهید داستان شکل گیری این گروه را تعریف کنم. با وجود سالها تلاش و تلاش اما همواره ایرادهای زیادی در زمینه کسب و کارهای مختلف خودم مشاهده می کردم. من (مجید هدایتی فر) به مطالعه کتاب بسیار علاقه داشتم و در هر فرصتی به مطالعه می پرداختم. سالها قبل کتاب پدر پولدار پدر بی پول نوشته رابرت کیوساکی را مطالعه کردم اما تقریبا از صفحه های حدود 140 به بعد ادامه ندادم. روزی به همایشی رفتم و سخنران مطالعه 2 تا از کتابهای رابرت کیوساکی را سفارش نمود (فکر کنم زمستان 1393) بود. کتابها را به سرعت تهیه کردم و سپس از سبک نوشتاری و همچنین نوع طرز فکرش بسیار استفاده کردم. خصوصیتی که آقای رابرت کیوساکی داره این هست که هیچ وقت تو کتابهای خودش نمی گه شما تو چه زمینه ای سرمایه گذاری کنید اما اولویت های خودش واسه سرمایه گذاری را در 4 دسته تقسیم بندی می کنه.

1- سرمایه گذاری روی تجارت خودتون

2- سرمایه گذاری روی املاک

3- سرمایه گذاری روی بورس و اوراق بهادار

4- سرمایه گذاری روی کالا (طلا، نقره، ارزهای دیجیتال و …)

البته ارزهای دیجیتال رو خودم در آخری اضافه کردم و البته خودش در کتاب آخرش چرا ثروتمندان ثروتمندتر می شوند اشاره ای به اون کرده….

براساس این اولویتها تصمیم گرفتم که همین ترکیب رو برای کسب و کار خودم پیاده کنم. سلسله مطالب این وبسایت براساس اولویتهای سرمایه گذاری بر روی تجارت خودتون هست که شما باید کسب و کار خودتون را در فضای مجازی بتونید پیاده سازی کنید و برای این کار نیاز به تولید محتوا و استفاده از ابزارهای مجازی دارید که مطالب مفید در قسمت مقالات موجود است و همچنین پکیج های بسیار خوب و کاملی که سالها خودمان استفاده کرده و نتیجه گرفته ایم در این بخش قرار داده ایم.

در تیم آموزشی دانش گرام اولویت دوم ما برای شما بورس می باشد و اولویت سوم ارزهای دیجیتال هست که در این وبسایت کارشناس بسیاری هستند که جواب گوی نیازهای شما هستند.