کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

اگه دنبال یه کتاب صوتی موفقیت شاهکار و استثنایی هستید، پیشنهاد میشه کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل رو حتما گوش بدین. کتاب ثروتمندترین مرد بابل در قالب داستان های آموزنده (10 داستان) اصول مالی و کسب ثروت را آموزش می دهد و اثری از جورج کلاسون نویسنده معروف آمریکایی می باشد.

اگر چه کتاب در حدود 90 سال پیش نوشته شده (تاریخ انتشار 1926 میلادی) ولی اصول مالی که این کتاب آموزش میده با قوانین ثروت کاملا منطبقه و شاید بشه گفت این کتاب پرفروش ترین کتاب در زمینه امور موفقیت و کسب ثروت می باشد.

شخصیت اصلی این کتاب فردی به نام آرکاد است که ثروتمندترین فرد در زمان خودش در بابل باستان بوده است که تقریبا در بیشتر داستان ها این شخصیت حضور دارد و خیلی جالب در قالب داستان تجربیات مالی خودش را بیان می کند. شیوه نگارش کتاب طوری است که مخاطب را تا انتها میخکوب نگه می دارد و دوست دارد تمامی مطالب کتاب را دنبال کند.

خوشبختانه ما در تیم دانش گرام نسخه اصلی و لاتین کتاب ثروتمندترین متن بابل را ترجمه کرده ایم و فایل صوتی آن را به گونه ای برای مخاطب آماده کرده ایم که به زیبایی و گیرایی بیش از حد کتاب بیفزاییم.

این کتاب صوتی به چه کار من میاد؟

  • این کتاب صوتی برای کسانی که در زندگی دارای بدهی، قرض و دیگر مشکلات مالی دارند راهکار عملی فراوانی دارد.
  • این که چطور پولتان را پس انداز کنید، حفظ کنید و چطور آن پول را به کار گیرید و سرمایه گذاری کنید را می توانید در این کتاب صوتی مشاهده بفرمایید.
  • در این کتاب صوتی با اهمیت داشتن برنامه ریزی در کارها آشنا می شوید.
  • از داستان های بسیار جذاب این کتاب می تواند هفت راه برای درمان کیف های خالی، ثروتمندترین مرد بابل، تاجر شتر بابل، وام دهنده بابل و خوش شانس ترین مرد بابل نام برد.
  • با اهمیت داشتن هدف در زندگی آشنا می شوید و اینکه چرا باید اهدافتان را یادداشت نماییم.
  • با تعریف شانس آشنا می شویم و اینکه شانس پولی نیست که بدون زحمت بدست می آید بلکه آن فرصتی است که شما درست از آن استفاده می کنید.

مشاهده بخش هایی از کتاب صوتی ارزشمند ثروتمندترین مرد بابل

جهت دریافت کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل به

قیمت 15000 تومان بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

پاسخ دهید