بسته آموزشی گردش مالی

کارگاه های آموزشی گردش مالی رابرت کیوساکی روزهای پنج شنبه و جمعه هر هفته برگزار می شود که اطلاعات مربوط به کارگاه ها در پیج اینستاگرام، سایت ایوند و وبسایت اطلاع رسانی می شود.

 • رابرت کیوساکی را اکثر افراد با کتاب پدر پولدار بی پول می شناسند. او از یک خانواده دو رگه آمریکایی و ژاپنی می باشد که توانسته تاثیرات زیادی را در دنیای کسب و کار بر افراد مختلف بگذارد.
 • رابرت کیوساکی پس از تحصیل در دانشگاه، وارد ارتش آمریکا شد و در جنگ ویتنام به عنوان خلبان هواپیمای جنگی شرکت نمود. اما با وجود درآمد بیشتر در ارتش وارد حوزه فروشندگی در شرکت زیراکس شد تا با مهارت های فروش آشنا شود.
 • رابرت کیوساکی چندین دهه طی اشاره های خود در کتابهایش تحت آموزش پدر پولدارش (پدر غیر واقعی) خود قرار گرفت. در نهایت پس از اینکه به عنوان بهترین فروشنده شرکت زیراکس در بخش خود انتخاب شد از این شرکت خارج شد و کسب و کار خودش را پایه گذاری کرد.
 • بیشتر سرمایه گذاری های رابرت کیوساکی در حوزه املاک و مستقلات می باشد و بیشتر بر روی جریان نقدی حاصل از املاک تاکید دارد تا فروش املاک. او پس از دست کشیدن از کار تجارت یک موسسه بین المللی در حوزه آموزش با نام پدر پولدار (Richdad) تاسیس کرد و در این حوزه کتابهای پرفروش زیادی به همراه بازی های گردش پول از او انتشار یافته است که درآمد غیر فعال زیادی را برای او به همراه دارد. امروزه کتابهای او در بیش از 109 کشور جهان ترجمه شده و با استقبال افراد قرار گرفته است.
 • رابرت کیوساکی در کتاب چهارراه پولسازی خود مردم را به چهار دسته کارمند، خویش فرما، افراد صاحب تجارت و سرمایه گذار تقسیم بندی کرده است و خودش در کتابهایش توضیح می دهد که در هر برهه از زمان جز کدام دسته بوده است و چه مهارتهایی کسب کرده تا به دسته های دیگر رفته است.

در این قسمت یک فایل ویدئویی در دو بخش مربوط به آموزش بازی گردش مالی قرار داده شده است که می توانید تمامی اطلاعات این بسته آموزشی را مشاهده نمایید.

این بسته آموزشی برای چه کسانی مفید است؟

 • این بسته آموزشی اصول اساسی سرمایه گذاری، چگونگی کنترل امور مالی شخصی و ایجاد کسب و کار را از طریق مدیریت صحیح گردش پول را به شما آموزش می دهد. با انجام این بسته آموزشی متوجه اهمیت زیاد حسابداری برای کسب و کارتان می شوید. این بسته آموزشی به شما اعتماد به نفس زیادی را در دنیای واقعی، در املاک و مستغلات، امور مربوط به سهام و اوراق مشارکت در قالب معاملات کوچک و بزرگ  آموزش می دهد.
 • بسته آموزشی گردش پول به این دلیل طراحی شده تا به مردم یاد دهد که چطور ارباب پول شده و هوش مالی خود را افزایش دهند. محیط این بسته آموزشی کاملا سرگرم کننده است و شما با انجام این بسته آموزشی خود را در شرایط واقعی زندگی خود می سنجید و می توانید ماجراهای گوناگونی چون بیکاری، ورشکستگی، امور مربوط به خیریه، هزینه های غیر قابل پیش بینی و پیش بینی را با انجام بازی تجربه کنید و استراتژی خود را برای بیرون رفتن از برخی شرایط حاد تعیین کنید. در این بسته آموزشی یاد می گیرید که هر چیزی در زندگی دارای اثر مرکب است و اگر انتخابی آگاهانه در مورد مسائل مالی داشته باشید تاثیرش در دراز مدت و یا کوتاه مدت در زندگی شما قابل مشاهده است.
 • در این بسته آموزشی یاد می گیرید که گرفتن یک حقوق باعث ثروتمند شدن شما نمی شود و برای خارج شدن از چرخه دورانی زندگی باید دارایی ایجاد کنید و با درآمد درست کردن از دارایی خودتان از چرخه زندگی خارج و وارد مرحله استقلال مالی و بازنشستگی شوید. بازی گردش مالی بهترین سرمایه گذاری روی خودتان است فرقی نمی کند که در چه سن و سالی هستید.
 • این بسته آموزشی برای همه سنین مهم است و پس از یادگیری این بسته آموزشی می توانید آن را در خانه خود با خانواده خود تمرین کرده و مهارتهای لازم را کسب کنید. این بازی بهترین تمرین سرمایه گذاری قبل از معامله در دنیای واقعی است. 
 • شما با انجام این بسته آموزشی و یادگیری دستورالعمل بازی می توانید با نگرش این فرد در ارتباط با سرمایه گذاری در حوزه املاک، سهام، اوراق مشارکت و … آشنا شوید. به نوعی می توان گفت با انجام این بسته آموزشی با نگرش این فرد در تمامی کتابهایش آشنا می شوید که نهایت وقتی که شما برای یادگیری بازی می کنید 4 ساعت است اما تا سالها می توانید از درس های این بازی آشنا شوید.
 • با انجام این بسته آموزشی برخی اصلاحات مربوط به امور بدهی، ستون دارایی، مخارج، درآمد و حسابداری که ممکن است برای بعضی افراد در کتاب پدر پولدار پدر بی پول گنگ باشد کاملا مفهوم پیدا می کند. در این بسته آموزشی یاد می گیرید که برای داشتن یک استقلال مالی خوب باید علاوه بر آمد فعال از درآمد غیر فعال بهره برد و روی سود حاصل از سرمایه حساب کرد تا حقوق.
 • این بسته آموزشی به شما می گوید که اگر یک سرمایه گذار در دنیای واقعی باشید، مهم نیست بازار بالا برود یا پایین بیاید چون در تمام حالات خوب عمل خواهید کرد و درگیر جدل و بحث برای خود نمی شود چرا که این بحثی است که اکثر سرمایه گذاران کوتاه مدت، گرفتار آن هستند و با هر تغییری که در بازار رخ می دهد خرید و فروش می کنند. یک سرمایه گذار دنیای واقعی فراز و نشیب بازار را بازی زندگی خواهید دید.

برای سفارش این محصول بی نظیر به

مبلغ 140000تومان بر روی لینک زیر کلیک نمایید.