کسب درآمد از تولید محتوای دیجیتال

تولید محتوای دیجیتال به سادگی

ویژگی محصول

نام دوره : پکیج تولید محتوای دیجیتال به سادگی

فرمت: در قالب MP4 و قابل اجرا در لپتاب و موبایل

مدت زمان دوره: 6 ساعت فایل ویدئویی

شامل 6 ویدئو

ویدئوی معرفی کامل دوره را از این بخش مشاهده بفرمایید.

امروزه اهمیت محتوای دیجیتال بر کسی پوشیده نیست و هر کسب و کاری برای بقای خودش در دنیای مجازی و یا واقعی نیازمند تولید محتوا هست. حتما شما هم این جمله را از زبان بیل گیتس شنیده اید که محتوا پادشاه است و یا اینکه در طی سالیان نزدیک فقط دو نوع کسب و کار می تواند وجود داشته باشد. یک کسب و کار در فضای اینترنت و دو کسب و کاری که وجود ندارد. به عبارتی می توان گفت کسب و کاری که نتواند خودش را در فضای اینترنت معرفی کند محکوم به نابودی است.

حتما شما هم فرد با استعدادی هستید و در اطراف خودتون افرادی را می بینید که با دانش کمتر و نیز وقت کمتر اما با فعالیت در فضای وب، توانایی کسب پول بیشتری از شما را دارند. در دنیای امروز برای مطرح شدن و مطرح کردن خودتون نیاز به دیده شدن در فضای مجازی را دارید چه دوست داشته باشید و چه دوست نداشته باشید.

این دوره تمامی نیاز های شما را برای تولید محتوا به صورت عکس، متن، صوت و ویدئو در بر می گیرد و سعی کرده به صورت کاملا ساده و با استفاده از پروژه عملی و پر کاربرد به احتیاجات در فضای وب و شبکه های اجتماعی به شما کاملا پاسخ دهد.

اینکه از چه سایت های معتبر خارجی استفاده کنید و نیز اینکه چطوری در کمترین زمان ممکن بتوانید پست خودتون رو بسازید و اون رو انتشار بدین طوری که با استقبال مخاطبین شما ارائه شود. قصد داریم در این پکیج هم شما و هم مشتریان شما رو کاملا شگفت زده کنیم که از چه ابزارهای ساده ای می توان بهترین محتوا را ساده کرد.

در این پکیج قصد نداریم مثل معلمان مدارس به شما بگوییم که هر چه از لحاظ سنوات تحصیلی بالاتر روید درس ها سخت تر می شود. قصد نداریم با ارائه آموزش های مدارس که سالها وقت شما را می گیرد و در عمل از هیچ کدام از آنها استفاده نمی شود به ارائه این دوره آموزشی بپردازیم.

خیلی ساده و در طی تقریبا 6 ساعت ویدئوی آموزشی به شما اطلاعاتی داده می شود که می توانید تا سالها از آن استفاده کنید. در ادامه بعضی از جزئیات این پکیج آموزشی را مرور می کنیم.

بریم سر اصل مطلب

پس از سالها تدریس و نیز تولید محتوا در فضای وب و شبکه های اجتماعی و در قالب پروژه های مختلف به شما راهکارهایی ساده و کاربردی ارائه داده ایم و شما را همون اول می بریم سر اصل مطلب.

این پکیج به شش بخش مختلف تقسیم بندی می شود.

محتوای تصویری و محتوای صوتی و محتوایی ویدئویی و همچنین استفاده از نقشه ذهنی برخی از بخش ها می باشد.

شاید شما خیلی خوش شانس هستین

که این صفحه را می بینید…

زمان را از دست ندهید…

  • بخش اول و دوم: محتوای تصویری با فتوشاپ و پاورپوینت

برای محتوای تصویری از نرم افزار فتوشاپ و پاورپوینت استفاده شده است. با توجه به این که خیلی از شما سروران ممکن است با نرم افزار پاورپوینت بیشتر آشنا باشید تا فتوشاپ چرا که با نرم افزار پاورپوینت از دوران دبیرستان و دانشگاه آشنایی دارید و با استفاده از این نرم افزار پروژه های زیادی را ارائه داده اید بنابراین سعی شده با نرم افزار پاورپوینت به طور کامل به شما ساختن اسلاید و نیز تصاویر زیبا و پر محتوا به صورت دو و سه بعدی بیان شود.

در ادامه با استفاده از فتوشاپ ابزارهای پر کاربرد بیان می شود و نیز یک پروژه واقعی که قابل ارائه در فضای وب و شبکه اجتماعی اینستاگرام است به شما آموزش داده می شود. همچنین به شما آموزش داده می شود که چگونه از موکاب ها استفاده کنید بدون اینکه یک گرافیک کار باشید.

سایت ها و پیچ های اینستاگرام زیادی در ایران هستند که دارای صفحات و پست های جذابی می باشند اما آیا فکر می کنید خود آنها اقدام به طراحی آنها کرده اند؟ جواب خیر است. پاسخ این سوال را می توانید در پکیج تولید محتوا مشاهده کنید.

در این پکیج تولید محتوای دیجیتال یاد می گیرید که چطور از سایت های رایگان خارجی بتوانید عکس های خوب دریافت کنید و آنها را با کمی تغییر در فتوشاپ و پاورپوینت (و البته کمک از نرم افزارهای جانبی دیگه…) به راحتی انتشار دهید.

ما قرار نیست در این دوره به شما از صفر اختراع چرخ را آموزش دهیم. در تصویر زیر عکس پشت کتاب و موبایل با نرم افزار پاورپوینت و سه بعدی سازی آن و قرار دادن آن در موبایل و جلد کتاب با فتوشاپ انجام شده است.

بخش سوم : اینفوگرافی با استفاده از ابزارهای پاورپوینت

در ادامه به شما نحوه تاثیر اینفوگرافی در ذهن مخاطب و نیز ایجاد اینفوگرافی را با استفاده از نرم افزار پاورپوینت آموزش می دهیم.

اگر با واژه اینفوگرافی  آشنا نیستین باید بگویم این واژه از دو کلمه (Information) به معنی اطلاعات و Graphic تشکیل شده است و به این معنی هست که شما اطلاعات خودتون رو در قالب گراف به افراد مختلف ارائه می دهید. این اطلاعات می تواند به صورت ایستاتیک و در قالب یک تصویر و یا به صورت دینامیک و در قالب یک فیلم باشد.

این بخش شامل 70 دقیقه آموزش می باشد و به شما قدم به قدم مراحل ساخت اینفوگرافی  های زیبا و جذاب را به صورت فیلم و تصویر آموزش می دهد و نیاز شما رو از رفتن به دوره های طولانی مدت نرم افزارهایی مثل افتر افکت برطرف می سازد که البته نرم افزار سختی هم هست… اینفوگرافی های زیر با نرم افزار پاورپوینت انجام شده است.

  • بخش چهارم: کشیدن نقشه ذهنی

سپس به آموزش نرم افزار IMind Map که بهترین نرم افزار در زمینه نقشه ذهنی هست پرداخته می شود. اما چرا این محصول؟

حتما شما هم در دوران تحصیل خودتون به یاد دارید که خیلی از دروس خودتون رو خلاصه برداری می کردین که بشه بهتر تو ذهنتون جا بگیره.

نقشه ذهنی به وسیله آقای تونی بازان مورد توسعه قرار گرفته و از این شخص چندین کتاب در ایران ترجمه و چاپ شده است. سالهای زیادی هست که از نقشه ذهنی استفاده می کنم و خیلی اوقات در سخنرانی های خودم فقط یک برگه کوچک می برم و با یک نگاه تمامی مطالب در ذهنم مرور می شود.

باید بگویم با توجه به این که شما برای تولید محتوای صوتی و ویدئویی نیاز به نوشته دارید و خیلی از اوقات امکان پذیر نیست که از روی کتاب و یا نوشته های طولانی بخوانید چرا که خوندن شما خیلی کتابی میشه و همچنین ممکنه خیلی طولانی بشه و در انتها جلوی خلاقیت شما رو واسه اثرگذاری بهتر می گیره.

با استفاده از نقشه ذهنی به شما یاد می دهیم که چطور ذهنتون رو متمرکز کنید و چطور یک نقشه ذهنی برای فایل صوتی و تصویری خودتون ایجاد کنید طوری که فقط با یک نگاه تمامی مطالب را به خاطر بسپارید.

نقشه ذهنی در همه موارد زندگی شامل برنامه های روزانه، ماهانه و نیز کنکور و خلاصه نویسی و … کاربرد دارد.

آموزش این بخش شامل 2 قسمت است. بخش اول ارائه مفاهیم اصلی و بخش دوم آموزش نرم افزار می باشد که در بخش مفاهیم اصلی تمام جزئیات گفته می شود و شما اگر نخواستین از نرم افزار استفاده کنید می توانید به صورت دستی نقشه ذهنی خودتون رو ترسیم کنید.

  • بخش پنجم: تولید محتوای صوتی

در ادامه با استفاده از نرم افزار آداب ادیشن به شما نحوه ویرایش یک فایل صوتی به صورت کاربردی آموزش داده می شود. امروز تاثیر فایل های صوتی در قالب پادکست و نیز کتابهای صوتی بسیار مشاهده می شود.

سایتهایی که امروزه کتابها رو به صورت صوتی ارائه می دهند خیلی زیاد شده در این میان لحن و بیان یک گوینده خیلی تاثیر در فروش اون محصول داره. در محصول آموزشی آداب آدیشن به شما آموزش می دهیم که چطور روی فایل صوتی خودتون نویزهای اون رو بگیرین و چگونه صدای خودتون رو ویرایش کنید (اکو قرار دهید، چطور کیفیت صدا رو بالا ببرید، چطور یک موسیقی بی کلام مناسب به صدای خودتون اضافه کنید، از چه سایتی برای موسیقی بی کلام استفاده کنید و …).

برای ضبط صدا بهتره از ضبط کننده صدا و یا برای شروع از گوشی خودتون شروع کنید. بهتره برای ایده گرفتن فایل های صوتی به سایتهایی مثل رادیو مثبت و … مراجعه کنید و فایلهای رایگان آنها را گوش دهید و یا در اینستاگرام هشتگ های مربوط به رادیو را جستجو کنید.

بهتره برای تولید پادکست های صوتی کمی آماده سازی های لازم برای صدای خود را انجام دهید و کمی سعی کنید کلمات را شمرده تر بیان کنید… برای مثال فایل صوتی زیر با استفاده از نرم افزار آداب ادیشن هست که اجرا شده است و بخشی از کتاب چرا افراد پولدار پولدارتر می شوند نوشته رابرت کیوساکی هست.

 

  • بخش ششم: فیلم برداری با استفاده از نرم افزار کمتازیا (Camtasia Studio)

در این بخش به نحوه تولید ویدئو با استفاده از نرم افزار کمتازیا (Camtasia Studio) پرداخته می شود. ارائه این بخش به صورت تصویر برداری از صفحه دسکتاپ است. نرم افزار کمتازیا کاملترین و بهترین نرم افزار در زمینه ضبط و ویرایش ویدئو می باشد. در این بخش یک پروژه کامل با تمام جزئیات آن گرفته شده و سپس به ویرایش آن پرداخته می شود که این ویرایش ها شامل افکت گذاری، موسیقی متن، تنظیمات صدا، نویزگیری و تنظیمات جهت خروجی گرفتن با بهترین کیفیت می باشد. بخشی از این ویدئو برای شما قرار داده شده است.

توجه داشته باشید که هزینه ی این پکیج که زحمت بسیار زیادی جهت فراهم کردن آن کشیده شده است، از قیمت یک لباس مناسب نیز کمتر است! ما تضمین می دهیم که شما با در دست داشتن این پکیج تحولی عظیم در زندگیتان رخ خواهد داد.

اکنون آینده ی کاری شما در دست خود شماست! می توانید این سایت را ترک کنید و همش در حالت افسوس از خود بپرسید که دیگران چطور از اینترنت پولهای زیادی درمی­آورند…

یا اینکه می توانید همین حالا پکیج خود را دریافت کنید و با روش های آسان تولید محتوا بتوانید به کسب پول در فضای وب و شبکه های اجتماعی اقدام کنید. تصمیم با شماست!  باید بپذیرید که رویاهای شما می توانند واقعی باشند!!!…

سوالات متداول

تفاوتها و مزیت های این محصول نسبت به بسیاری از محصولات مشابه آن در اینترنت چیست ؟

باید بگویم محصولی مشابه این خیلی کم است و یا نیست. چرا که رویکرد ما براساس تجربیات چندین ساله بود و سعی کردیم بدون هیچ کم و کاستی همه اطلاعات خودمون رو به شما انتقال دهیم. خیلی از کارهای انجام شده در این پکیج حاصل خلاقیت چندین ساله ما می باشد که در این پکیج ارائه کرده ایم. برای مثال تا بحال چندین کتاب صوتی خودمون تولید کردیم و با سایت های معروفی همکاری می کنیم . همچنین برای کامل شدن آشناییتون با ما می توانید در پیج اینستاگرام ما عضو شوید.

– اگه در بین راه سوالی داشتم ، شما پاسخ گوی من هستید ؟

باید گفت که تیم آموزشی ما پاسخگوی تمامی سوالات شما می باشد و با ارائه آپدیت محصول شما را همراهی کامل می کنیم. همچنین می توانید از کارگاه های حضوری و آنلاین ما نهایت استفاده را ببرید.

قیمت اولیه محصول در تیم دانش گرام مبلغ 190000 هزار تومان ارزشیابی گردید که از قیمت بسیاری از سایتهای مشابه بسیار کمتر است.

با لحاظ کردن شرایط مشتری تصمیم گرفتیم مبلغ نهایی را تا 50 درصد کاهش دهیم و آن را با قیمت فقط 95000 هزار تومان عرضه نماییم.

برای خرید محصول و دریافت آنی پکیج آموزشی تولید محتوای دیجیتال به همراه پیشتیبانی بر روی لینک زیر کلیک کنید.