بسته آموزشی گردش مالی

بسته آموزشی گردش مالی

دسته بندی:

قیمت: 140000 تومان

تعداد نمایش: 58 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 21 آبان 1397

به روز رسانی در: 21 آبان 1397

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

اضافه کردن به سبد خرید

بسته آموزشی گردش مالی رابرت کیوساکی

  • رابرت کیوساکی را اکثر افراد با کتاب پدر پولدار بی پول می شناسند. او از یک خانواده دو رگه آمریکایی و ژاپنی می باشد که توانسته تاثیرات زیادی را در دنیای کسب و کار بر افراد مختلف بگذارد.
  • رابرت کیوساکی پس از تحصیل در دانشگاه، وارد ارتش آمریکا شد و در جنگ ویتنام به عنوان خلبان هواپیمای جنگی شرکت نمود. اما با وجود درآمد بیشتر در ارتش وارد حوزه فروشندگی در شرکت زیراکس شد تا با مهارت های فروش آشنا شود.
  • رابرت کیوساکی چندین دهه طی اشاره های خود در کتابهایش تحت آموزش پدر پولدارش (پدر غیر واقعی) خود قرار گرفت. در نهایت پس از اینکه به عنوان بهترین فروشنده شرکت زیراکس در بخش خود انتخاب شد از این شرکت خارج شد و کسب و کار خودش را پایه گذاری کرد.
  • بسته آموزشی گردش مالی بهترین سرمایه گذاری روی خودتان است فرقی نمی کند که در چه سن و سالی هستید. این بازی برای همه سنین مهم است و پس از یادگیری این بازی می توانید آن را در خانه خود با خانواده خود تمرین کرده و مهارتهای لازم را کسب کنید.
  • این بسته آموزشی بهترین تمرین سرمایه گذاری قبل از معامله در دنیای واقعی است.   
  • با انجام این بسته آموزشی برخی اصلاحات مربوط به امور بدهی، ستون دارایی، مخارج، درآمد و حسابداری که ممکن است برای بعضی افراد در کتاب پدر پولدار پدر بی پول گنگ باشد کاملا مفهوم پیدا می کند. در این بازی یاد می گیرید که برای داشتن یک استقلال مالی خوب باید علاوه بر آمد فعال از درآمد غیر فعال بهره برد و روی سود حاصل از سرمایه حساب کرد تا حقوق.این بسته آموزشی به شما می گوید که اگر یک سرمایه گذار در دنیای واقعی باشید، مهم نیست بازار بالا برود یا پایین بیاید چون در تمام حالات خوب عمل خواهید کرد و درگیر جدل و بحث برای خود نمی شوید چرا که این بحثی است که اکثر سرمایه گذاران کوتاه مدت، گرفتار آن هستند.

پاسخ دهید