کسب درآمد از تولید محتوا

کسب درآمد از تولید محتوا

در دوره حاضر که عصر اطلاعات است. تولید محتوا آموزشی یکی از بهترین حوزه ها برای کسب درآمد است. یکی از خوبی های عصر اطلاعات این است که شما فقط با یک لپتاپ و یک گوشی می توانید کسب درآمد کنید و صاحب کسب و کار خودتون باشید.

در دوران صنعت شما برای این که پولدار شوید نیاز به یک کارخانه و یا شغل مجزایی برای خودتان داشتید تا پولدار شوید. شما با کار کردن در عصر صنعت نمی توانستید صاحب ثروت زیاد شوید.

در دوران کشاورزی نیز شما باید زمین از خودتان داشته باشید تا بتوانید با کار کردن بر روی آن صاحب درآمد شوید و به ثروت برسید. با کار کردن بر روی زمین های دیگران مثل دوران ارباب و رعیت شما نمی توانید به پول زیاد برسید.

در دوران صنعت و کشاورزی شاید اگر کسی خوب کار کند در سن 45 سالگی بتواند به استقلال مالی برسد. اما امروزه علم ثابت کرده در عصر اطلاعات اگر شما آموزش را جدی بگیرید می توانید در سن 25 سالگی به استقلال مالی برسید.

بله فقط 25 سال. هم اکنون میلیاردهای جوان بی شماری را می بینید که در سنین کم به ثروتهای هنگفتی رسیده اند در حالی که قبلا و در عصر صنعت و کشاورزی چنین چیزی وجود نداشت که کسی با سن کم بتواند به درآمد بسیار برسید.

امروزه تولید محتوا در سایتها و شبکه های اجتماعی یکی از بهترین راههای کسب درآمدی می باشد که شما می توانید با تولید محتوا برای خودتان، دیگران و … صاحب درآمد شوید.

برای مثال اول ببینید تخصص شما در چه زمینه ای است. تولید محتوای شما می تواند متن، صوت، ویدئو و یا تصویر باشد. اگر کار شما خیلی تخصصی است شما می توانید به وبسایت فرادرس مراجعه کرده (کافیست فارسی در گوگل سرچ کنید) و پیشنهاد همکاری برای آماده کردن برخی دوره ها بدهید.

اگر کار شما کمی حالت عمومی دارد می توانید به وبسایت فرانش بروید و با مشاهده دوره های مختلفی که افراد دیگر ساخته اند شما هم دوره های مختلف تهیه کنید و در این وبسایت اقدام به فروش نمایید. همانطور که می بینید این ابزارها الان موجوده و البته قبلا وجود نداشت.

شما می توانید دوره های آنلاین و یا حضوری برای مخاطبین خودتون آماده کنید و در سایتهایی مثل ایوند به اشتراک بگذارید و یا در شبکه های اجتماعی تبلیغ کسب و کار خودتان را انجام دهید.

یا در سایتهایی به نام انجام میدم و… نوع خدمتی که می توانید برای مشتری های خودتون در زمینه تولید محتوا ارائه دهید را بیان کرده و سپس خود سیستم برای شما مشتری پیدا می کند.

صرفا هدف این نیست که شما حتما با استفاده از تولید محتوا به پول برسید. هدف این است که کمی دید خودتان را بیشتر وسعت ببخشید و ببینید که اینترنت چه راههای بی شماری برای همه افراد گشوده است. خیلی از این راهها سود دو طرفه هست هم به نوعی صاحب کسب و کار سود می برد و هم شما به عنوان تولید کننده محتوا.

داشتن استراتژی برای کسب درآمد

داشتن استراتژی برای کسب درآمد از تولید محتوا خیلی مهم است. شما می توانید با استفاده از ویدئوهای آموزشی خودتون در وبسایت فرانش به درآمد غیر فعال براساس فروش برسید چرا که یک بار تولید می کنید و با هر بار فروش دیگر شما زحمت خاصی جز آپدیت محصول نمی کشید و با استفاده از وبسایت انجام میدم کسب و کار روزانه خودتان را دارید و با اطلاع رسانی در سایتهایی مثل ایوند و ابزار اسکای روم که مخصوص برگزاری وبینار هست دوره های آنلاین خودتان را انجام دهید.

پاسخ دهید