کتاب صوتی انگشتان طلایی

رابرت کیوساکی در سال 1997 با کتاب پدر پولدار و پدر بی پول توانست به عنوان یک نویسنده حوزه موفقیت معرفی شود و  در سال 2000 با شرکت در برنامه تلویزیونی اپرا وینفری که بالغ بر 100 میلیون بیننده دارد توانست به شهرت  جهانی برسد و کتابش رتبه یک فروش روزنامه نیویورک تایمز و سایت آمازون را کسب کند. این موفقیت سبب شکل گیری ارتباط های موثر او شد. یکی از این ارتباطاتی که شکل گرفت همکاری با دونالد ترامپ بود. کتاب انگشتان طلایی حاصل همکاری دوم رابرت کیوساکی و دونالد ترامپ هست، که البته رابرت کیوساکی در کتاب اولش با دونالد ترامپ اشاره می کند که میلیونر به دنبال میلیاردر می رود. این کتاب صوتی در 5 بخش ارائه می شود که هر بخش آن مربوط به یکی از انگشتان دست ما می باشد. برای مثال انگشت شصت نشانه شخصیت بزرگ و داشتن قدرت پایداری و استقامت است. انگشت اشاره به تمرکز ما اشاره دارد. انگشت وسط نشانه یک برند است. انگشت حلقه نشانه روابط محکم و پابرجا و انگشت کوچک نشانه پرداختن به مسائل جزئی و با اهمیت است. این کتاب صوتی از زبان دو کارآفرین نمونه در سطح جهان می باشد که مسلما برای همه افراد جامعه شنیدن آن بسیار حائز اهمیت است. در طول کتاب صوتی هر دو کارآفرین به بیان تجربیات خود اشاره می کنن. در هر بخش قسمت اول از زبان رابرت کیوساکی و قسمت بعد از زبان دونالد ترامپ می باشد. در این کتاب صوتی فرا می گیرید که افکار یک کارآفرین در بازار کار است که شکل می گیرد و موفقیت حاصل یک روند است و یک شبه رخ نمی دهد و نیاز به از خودگذشتگی فراوانی دارد.

حتما می پرسید این کتاب صوتی به چه کار من میاد؟

شما با گوش دادن روان این کتاب صوتی با راهنمایی های دو تن از افرادی که توانایی زیادی در امر فروش و کسب موفقیت داشته اند آشنا می شید. این کتاب صوتی سرشار از مثال ها و تجربیات مختلف آقای رابرت کیوساکی و دونالد ترامپ است. اینکه اونها چه کارهایی رو انجام دادن و چه کارهایی رو انجام ندادن تا به اینجا رسیدن، قطعا می تونه خیلی قابل توجه باشه، مگه نه؟؟ پس بزن بریم.

اینها سوالاتی هست که بعد از  خوندن این کتاب صوتی می تونید به جوابش برسید:

 • چرا دانشگاه ها قادر به تربیت یک کارآفرین نیستن؟
 • چه عواملی باعث شکست کارآفرینان تازه کار می شود؟ چرا داشتن یک بلوغ رشد یافته و ثبات در شخصیت خیلی مهم است؟
 • اشتباهات رابرت کیوساکی و دونالد ترامپ در اوایل کسب و کارشان ناشی از چه مواردی بوده است؟ آنها چطور در نهایت موفق شدند به جرگه افراد پولدار جامعه بپیوندند؟
 • چطور یک بدشانسی را به خوش شانسی تبدیل کنیم؟
 • بر روی چه مسائلی باید تمرکز کنیم؟ چرا بدون تمرکز موفقیت در هیچ زمینه ای نخواهیم داشت؟ میزان تمرکز شما بر روی چه مسائلی است؟
 • تمرکز یک کارمند بر روی چه مسائلی است؟ افراد خویش فرما، صاحب تجارت و افراد سرمایه دار چطور؟
 • فرق یک رستوران بدون برند با رستوران برند چیست؟ چرا خلق یک برند مهم است؟ چرا برند از شخص صاحب برند جلو می زند؟ چرا باید در کسب و کار خودمان برند سازی کنیم؟
 • چرا خیلی از برندها بعد از شروع یک موفقیت دچار افت و زوال می شوند؟
 • اهمیت روابط در کسب و کار چیست؟ تمام مشاغل شامل کارمند، محصول و سود است چرا بدون داشتن کارمندان خوب رسیدن به دو عامل دیگر سخت است؟
 • اهمیت یک شریک بد در کسب و کار و ازدواج چیست؟ چرا بدون ارتباط سازی نمی توانیم صاحب انگشتان طلایی شویم؟ آیا هر آدم خوبی می تواند شریک خوبی باشد؟ چه فاکتورهایی در ایجاد ارتباط مناسب در یک کسب و کار مهم است؟
 • چرا در یک کسب و کار مسائل کوچکتر دارای اهمیت بیشتری هستند؟ کسب و کارهایی که موفق بوده اند به چه مسائل کوچک و بزرگی بیشتر اهمیت داده اند؟

مشاهده بخش هایی از کتاب صوتی ارزشمند انگشتان طلایی

جهت دریافت کتاب صوتی انگشتان طلایی با

قیمت 25000 تومان بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

پاسخ دهید