استفاده از اندیکاتورهای سایت MQL5

استفاده از اندیکاتورهای سایت MQL5

سایت MLQ5 یکی از بهترین سایت هایی هست که می توانید هر اندیکاتوری را در آن به صورت رایگان دریافت کنید و سپس آن را بر روی مفید تریدر یا متاتریدر 5 نصب نمایید. البته می توانید از این سایت برای کسب درآمد استفاده کنید که برای این کار لازم است عضو این سایت شوید، اما هدف این مقاله نحوه چگونگی دانلود اندیکاتورها و طریقه نصب اندیکاتورها در مفید تریدر و یا نسخه اصلی آن متاتریدر 5 است.

همانطور که می دانید وقتی برای اولین بار نرم افزار متاتریدر 5 را نصب می کنید، به طور پیش فرض اندیکاتورهای مختلفی بر روی این پلتفرم وجود دارند و اگر بخواهید اندیکاتور جدیدی اضافه کنیم لازم است مراحل زیر را انجام دهیم.

مرحله اول این است که ابتدا وارد سایت MQL5 شده و مطابق شکل وارد بخش مربوط به اندیکاتورهای متاتریدر 5 شوید، حال می توانید کلیه اندیکاتورهای مورد نظر رو مشاهده نمایید و بهترین های آنها که بیشترین امتیاز رو دارند، زیر نظر گرفته و دانلود نمایید.

مرحله دوم این است که وارد متاتریدر 5 شوید و سپس بر روی File کلیک کرده و Open Data Folder را انتخاب نمایید تا وارد محتوی فولدر مورد نظر شوید. در ادامه MQL5 و سپس Indicators و در آخر پوشه Examples را باز نمایید و فایل اندیکاتور دانلود شده را در آنجا قرار دهید.

مرحله سوم این است که یک بار متاتریدر 5 را بسته و مجدد باز نمایید و مطابق شکل زیر به جستجوی اندیکاتور مورد نظر خود در قسمت اندیکاتورها پرداخته و آن را روی نمودار سهام یک شرکت مورد بررسی قرار دهید.

پاسخ دهید