دوره مجازی تابلوخوانی و فیلترنویسی بازار سرمایه

دوره مجازی جامع تابلوخوانی و فیلترنویسی بازار سرمایه

ثبت نام در این دوره مجازی از هر کاری برای شما واجب تره…..

با کمترین سرمایه شروع کنید و با آموزش قدم به قدم متخصص بورس شوید.

دوره مجازی استثنایی ” تابلوخوانی و فیلترنویسی بازار سرمایه “
با تدریس
مهندس مجید هدایتی فر

فرمت دوره : ویدئویی MP4 (مناسب موبایل) ، صوتی mp3 (مناسب گوش دادن در ماشین و حین کار)، کتاب الکترونیکی- دوره به صورت مجازی و در یک کانال تلگرامی ارائه می شود.

مدت زمان دوره : چندین ساعت آموزش صوتی به همراه تصاویر و چندین آموزش ویدیویی در قالب جلسات تفکیکی و کاربردی

برای جزئیات بیشتر می توانید از کانال مشاوره و پرسش و پاسخ تلگرامی t.me/moshaver_bourse

ما که به صورت رایگان هست استفاده نمایید.

همچنین پس از ثبت نام مستقیما به کانال آموزشی جداگانه هدایت خواهید شد که تمامی اطلاعات به روز را می توانید دریافت کنید و فایل و فیلم ها در آن کانال برای شما قابل مشاهده هست.

تفاوت بین تحلیل تکنیکال و تابلوخوانی یک سهم

تفاوتهای بسیاری بین تحلیل به روش تکنیکال و تحلیل براساس تابلوی یک سهم وجود دارد و در بسیاری از موارد تابلوخوانی یک سهم مکمل تحلیل تکنیکال است. برای مثال در تصویر زیر نمودار سهام سنیر یکی از سهم های سیمانی قرار داده شده است. یک تحلیلگر تکنیکال می گوید سهم در حال ایجاد الگوی پرچم است و بالاخره باید روند سهام تغییر کند، اما نمی تواند تاریخ دقیقی برای آن بگوید. اما یک فردی که تابلوخوانی بلد هست می تواند تشخیص دهد که روند نزولی سهم در حال شکست هست و سهم باید با قدرت برگردد و همین طور هم شد.

گفتیم که تحلیل تابلو مکمل تحلیل تکنیکال است، اما همیشه الزامی هم برای آن نیست. برای مثال نماد کرمان که یک شرکت ساختمانی هست را نگاه بکنید. سهم از قیمت 500 تومان در مدت 3 ماه به قیمت 4300 تومان می رسد. سوال اینجاست آیا یک تحلیلگر تکنیکال می تواند این روند را شناسایی کند؟؟ من به شما می گویم، به هیچ عنوان هیچ تحلیلگر تکنیکالی قادر به تشخیص این روند نیست. در روندهای صعودی خیلی اهمیت دارد که شما نقطه شروع روند را به درستی تشخیص دهید که این کار فقط ار عهده فردی که به تابلوخوانی آگاهی دارد بر می آید و در روندهای صعودی قوی فقط باید سهامدار بود نه سهامباز، تا بیشترین استفاده را از این روند صعودی برد. البته به شرایط بنیادی هم بستگی دارد که در اینجا به آن اشاره نمی کنیم، چرا که اصلی ترین عامل فهمیدن تابلوی سهم هست.

برای انتخاب بهترین سهام ها در هر روز یک فرد حتما براساس فیلترنویسی بتواند سهام خوب را پیدا کرده و سپس از لحاظ تکنیکالی و تابلوخوانی آن را کامل بررسی کند. در این دوره، فیلترنویسی به صورت مقدماتی و در حد نوشتن چند فیلتر کاربردی و مهم آموزش داده می شود.

سرفصل دوره مجازی تابلوخوانی و فیلترنویسی بازار سرمایه

  • معرفی کامل سایت شركت مديريت فناوري بورس تهران (http://www.tsetmc.com)  
  • بدست آوردن حدودی اصلاح شاخص ها براساس تابلوخوانی
  • پاسخ به این سوال که بازیگردان سهم حقوقی باشد بهتر است یا حقیقی؟
  • نکاتی راجب شناخت حقوقی های برتر بازار سرمایه
  • بررسی کامل چند فیلتر کاربردی و چگونه گرفتن سیگنال از آنها و سپس بررسی تکنیکال آن سهم ها
  • نحوه نوشتن چند فیلتر کاربردی و ساده و سپس قرار دادن آنها در دیدبان سایت مدیریت فناوری بورس ایران
  • پاسخ به این سوال که چگونه می توان از حجم معاملات سیگنال گرفت، آیا حجم معاملات اتمام روند را می رساند یا شروع روند را؟
  • به همراه یک جلسه آنلاین پرسش و پاسخ

فردی که صرفا تکنیکالیست هست، نمی تواند همه 600 سهام موجود در بازار سرمایه را هر روز رصد کرده و تحلیل نماید. تکنیکالیستی که تابلوخوانی و فیلتر دانی بلد نیست، مثل تفنگی هست که فشنگ نداره. بنابراین توصیه به همه عزیزان هست که مجهز به علم تابلوخوانی و فیلترنویسی باشند.

مبلغ مد نظر برای دوره مجازی تابلوخوانی و فیلترنویسی بازار سرمایه با توجه به محتوای کامل آن برابر 150هزار تومان می باشد که با تخفیف 20 درصدی فقط 120 هزار تومان در نظر گرفته شده است.